Погода в Коктебелі
29°Мінлива хмарність, короткочасний дощ
Всі зірки
Подивитися

Розклад

Головна сцена
19.30 - 19.35 Кисельов Дмитро Костянтинович (ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ)
19.35 - 20.15 БІГ-БЕНД ТУЛЬСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ ПІД УПРАВЛІННЯМ СЕРГІЯ ГОЛОВНІ (РОСІЯ) з програмою "Легенди Російського джазу
20.35 - 21.20 "TACHIBANA QUINTET (ЯПОНІЯ)
Юка Тадано - контрабас
Марта Като - рояль
Нун - співачка
Кейта Огава - барабани
Такуйя Курода - труба
21.40 - 22.45 JB AND 24 KOPEKS
Джуліан Бердок - гітара / слайд-гітара / губна гармоніка / вокал
Денис Назаров - бас-гітара / гітара / бек-вокал
Олексій Сечкін - клавішні
Ілля Ліпатов - ударні
Михайло Данилов - перкусія / слайд-гітара / губна гармоніка / бек-вокал
23.05 - 23.55 ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ ЯКОВА ОКУНЯ
Періко Самбеат - альт-саксофон (Іспанія)
Філ Абрахам - тромбон (Бельгія)
Матіас Аллеман - бас (Франція)
Яків Окунь - рояль (Росія)
Сергій Головня - тенор-саксофон (Росія)
СПЕЦІАЛЬНИЙ ГІСТЬ
Віктор Гусейнов – труба / флюгельгорн (Азербайджан – Росія)
Волошинська сцена
17.00 - 18.00 ДИТЯЧИЙ МАЙСТЕР-КЛАС З СОЛІСТАМИ ФЕСТИВАЛЮ
Яків Окунь
Петро Востоков
Олексій Іванников
Макар Новіков
Головна сцена
19.30 - 20.15 MAMBO PARTY (РОСІЯ - КУБА)
Фідель Алехандро Вейтіа Хечаварріа - тімбалес (Куба)
Рейньєр Фромета - бонго (Куба)
Хуан Хорлендіс Баньо - вокал (Куба)
Петро Востоков - труба (Росія)
Сергій Баулін - тенор-саксофон (Росія)
Олексій Іванников - рояль (Росія)
Володимир Кольцов-Крутов - бас (Росія)
Анна Березіна – конгас (Росія)
20.35 – 21.05 LI XIAOCHUAN JAZZ QUARTET
Лі Сяочуань (Li XiaoChuan) - труба
Хуан Юн (Huang Yong) - бас-гітара
Сюе Сяолунь (Xue XiaoLun) - барабани
Чжан Сюнгуан (Zhang XiongGuan) - гітара
21.25 - 21.55 РОСТОВСЬКИЙ ДИКСИЛЕНД
Ігор Федюнін - тромбон
Овагем Султанян - саксофон
Михайло Солохін - банджо-гітара
Антон Швиков - туба
Микола Шакуров - контрабас
Дмитро Сичов - ударні
Дарина Суміна - вокал
Олександр Тучков - труба-вокал
22.15 - 23.00 EAST-WEST CONNECTION (НІМЕЧЧИНА, КОРЕЯ, МОНГОЛІЯ, РОСІЯ)
Мартін Ценкер - бас
Кім Мін Чан - барабани
Анжі - вокал
Іван Фармаковський - рояль
Павло Скорняков - альт-саксофон
23.20 - 00.05 TRIBUTE TO BENNY GOODMAN
Антті Сарпіла (Фінляндія) і біг-бенд Краснодару
під управлінням Георгія Гараняна
Волошинська сцена
17.00 - 18.30 Лекція Павла Суркова
"Джаз поза часом і простором"
РАЗОМ З (вступають в 17.30)
Квартет солістів фестивалю виконує джазові хіти
Олександр Зінгер - барабани
Володимир Кольцов-Крутов - контрабас
Олег Стариков - рояль
Роман Соколов - тенор, сопрано-саксофон
18.00 - 19.00 Квартет солістів фестивалю виконує музику Джона Колтрейна
Головна сцена
19.30 - 20.15 BRIL FAMILY
Ігор Бриль - рояль
Олександр Бриль - тенор-сакс
Дмитро Бриль - сопрано-сакс
Володимир Кольцов-Крутов - бас
Олександр Зінгер - барабани
20.35 - 21.35 КВАРТЕТ РОБЕРТА АНЧИПОЛОВСЬКОГО І ДЖАНІН КАРТЕР (ІЗРАЇЛЬ, РОСІЯ, США)
Роберт Анчиполовський - альт-саксофон
Джанін Картер - вокал
Андрій Зимовець - фортепіано
Володимир Кольцов-Крутов - контрабас
Єгор Крюковських - ударні інструменти

МІСТ З МОСКВОЮ (Валерій Гроховський)
ТЕЛЕМІСТ С МОСКВОЮ
22.00 - 22.45 NEW-YORK CONNECTION (USA)
Віталій Головньов - труба, флюгельгорн
Мікі Хайяма - фортепіано
Джеральд Кеннон - бас
Віллі Джонс III - ударні інструменти
Спеціальні гості
Джоне Кендрик - вокал
Сергій Головня - тенор-сакс
23.05 - 23.50 LEGEND OF BRASIL
Луанда Джонс - вокал, гітара (Бразилія)
Хендрик Мьоркенс - губна гармоніка, вібрафон (Німеччина)
Олексій Подимкін - фортепіано (Росія)
Едуардо Бело - бас (Бразилія)
Сільвія Куенка - ударні інструменти (Бразилія)
00.10 - 00.55 КВАРТЕТ ДЖИММІ КОББА
Джиммі Кобб - барабани
Вінсент Херрінг - альт-саксофон
Макар Новіков - контрабас
Олексій Подимкін - рояль
Хендрик Мьоркенс - губна гармоніка, вібрафон
(виходить на останні 2 п'єси як спеціальний гість)
Волошинська сцена
17.00 - 18.00 АЛЕВТИНА ПОЛЯКОВА & SOLAR WIND
Алевтина Полякова - тромбон, вокал
Макар Новіков - контрабас
Олексій Іванников - рояль
Петро Івшин - барабани